Przedstawiamy ciągnik

Basak 5120

(122 KM)

4-cylindrowy silnik DEUTZ STAGE V. Skrzynia przekładniowa 32x32 (ZF) z rewersem elektrohydraulicznym i 3-stopniowym wzmaczniaczem momentu. Podnośnik elektro-hydrauliczny (EHR) o udźwigu 5500 kg.

W CENIE: 4-sekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (8 szybkozłączy), klimatyzowana kabina z wygodnym siedziskiem pomocnika operatora, 1- i 2-przewodowa instalacja sterowania hamulców pneumatycznych przyczep, obciążniki przednie.

  • Silnik: DEUTZ TCD3.6 STAGE V
  • Moc: 90 / 122 - 2000
  • Skrzynia przekładniowa: synchronizowana 32 x 32
  • Udźwig: 5500
  • Zaczepy: transportowy etażowy, rolniczy wychylny i przedni holowniczy
  • W kabinie: fotel pomocnika operatora, ogrzewanie, klimatyzacja
  • Wymiary: 4840 / 2030 - 2430 / 2745
Pobierz ulotkę Zapytaj o ofertę
Basak 5120 to największy i najmocniejszy ciągnik z aktualnej oferty tureckiego producenta. Sprawdzone i zaufane komponenty modelu 5120 - od takich producentów jak Deutz czy ZF - gwarantują prostą obsługę maszyny i niezawodność na lata. Pod maską modelu 5120 kryje się turbodoładowany silnik z chłodnicą powietrza o mocy 122 koni mechanicznych oraz synchronizowana skrzynia przekładniowa 32x32 z elektrohydraulicznym rewersem i 3-stopniowym wzmacniaczem momentu! Ciągnik wyposażony jest też w podnośnik sterowany elektrohydraulicznie (EHR) o zawrotnym udźwigu 5500 kg. Model 5120 to synonim osiągów, wytrzymałości oraz całkowitego, niskiego kosztu eksploatacji.
Przestrzenna, wzmocniona, 4-słupkowa kabina ciągnika Basak 5120 została zaprojektowana tak, aby dogodzić najbardziej wymagającym operatorom ciągników. Wszystkie dźwignie i przyciski znajdują się w dogodnych, intuicyjnych dla użytkownika miejscach. Poza ogrzewaniem i klimatyzacją, w kabinie ciągnika Basak 5120 znalazło się też miejsce na wygodny, składany fotel pomocnika operatora. Przestronna kabina modelu 5120 jest estetycznie wykonana, szczelna i dobrze wyciszona, zapewniając niepowtarzalny komfort pracy operatorom ciągnika.
Podobnie jak model 2110, Basak 5120 na tle konkurencji wyróżnia się bogatym doposażeniem. Ciągnik już w standardzie doposażony jest w komplet obciążników przednich 12x40kg, zwiększających całkowitą masę ciągnika, przekładającą się na płynniejsze podnoszenie zagregowanego osprzętu i duże ułatwienie podczas prac polowych typu orka
Model 5120 doposażony został też w reflektory robocze przednie, znacząco ułatwiające pracę po zmroku; 4- sekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej - 8 szybkozłączy, 1- i 2-przewodową instalację pneumatyczną hamulców przyczep i błotniki przednie skrętne, zapobiegające obcieraniu o maskę i ułatwiające pracę podczas ewentualnego użytkowania ładowacza czołowego.
Zapytaj o ofertę
Zostań dealerem

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jeżeli zainteresował cię wybrany model ciągnika Basak i chcesz poznać szczegóły, cenę oraz możliwości finansowania to zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje z państwem.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie wynikającym z formularza. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.

Formularz zgłoszenia dealerskiego

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą ciągników Basak to zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie wynikającym z formularza. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.