Przedstawiamy ciągnik

Basak 2110

(110 KM)

4-cylindrowy silnik Perkins EU IIIA - minimum elektroniki, prosta obsługa, niskie koszty serwisu. Skrzynia przekładniowa 24x24 (Carraro) z synchronizowanym rewersem i biegami pełzającymi. Podnośnik elektro-hydrauliczny (EHR) o udźwigu 4500 kg.

3-sekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (6 szybkozłączy), łącznik górny TUZ sterowany hydraulicznie, klimatyzowana kabina z wygodnym siedziskiem pomocnika operatora, obciążniki przednie i tylne.

  • Silnik: Perkins 1104D - 44TA EU IIIA
  • Moc: 81 / 110 - 2200
  • Skrzynia przekładniowa: synchronizowana 24 x 24
  • Udźwig: 4500
  • Zaczepy: transportowy etażowy, rolniczy wychylny i przedni holowniczy
  • W kabinie: fotel pomocnika operatora, ogrzewanie, klimatyzacja
  • Wymiary: 4645 / 2142 - 2342 / 2867
Pobierz ulotkę Zapytaj o ofertę
Basak 2110 to flagowy produkt tureckiego producenta ciągników. W modelu 2110 zastosowano komponenty znanych i cenionych na całym świecie producentów takich jak Perkins czy Carraro. Ciągnik napędza 4-cylindrowy, turbodoładowany silnik o pojemności 4,4 litra i mocy 110 koni mechanicznych, co stanowi najmocniejszy punkt tego ciągnika, czyniąc go oszczędnym i niezawodnym. Ciągnik wyposażony jest też w skrzynię przekładniową 24x24 z synchronizowanym rewersem i biegami pełzającymi. Koszty eksploatacyjne zmniejszone są do minimum, dzięki niskiemu zużyciu paliwa, przystępnym cenom części zamiennych oraz nieskomplikowanemu serwisowi. Ogrzewana i klimatyzowana kabina ciągnika Basak 2110 oparta na sześciu słupkach, zaspokoi najbardziej wymagających operatorów ciągników swoją przestrzennością i wzmocnioną konstrukcją. Wszystkie dźwignie i przyciski znajdują się w dogodnych, intuicyjnych dla użytkownika miejscach. Dźwignia rewersu, a także dźwignia żółw/zając umieszona jest optymalnie pod ręką przy kierownicy.
Kabina doposażona jest też w wygodne siedzisko pomocnika operatora. Mając na względzie wszystkie te udogodnienia - kabina modelu 2110 zapewni niepowtarzalny komfort pracy zarówno starszym, doświadczonym operatorom, jak i młodszym, zaczynającym swoją przygodę z rolnictwem użytkownikom. Ciągnik Basak 2110 wyróżnia się bogatym doposażeniem. W odróżnieniu od konkurencji, model 2110 już w standardzie doposażony jest w komplet obciążników przód (530 kg) i tył (270 kg). Dodatkowe obciążenie zwiększające całkowitą masę ciągnika przekłada się na płynniejsze podnoszenie zagregowanego z ciągnikiem osprzętu i duże ułatwienie podczas prac polowych typu orka. Ciągnik doposażony został też w reflektory robocze przednie i tylne, znacząco ułatwiające pracę po zmroku; 1- i 2-przewodową instalację pneumatyczną hamulców przyczep, 3- sekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej - 6 szybkozłączy, łącznik górny TUZ sterowany hudraulicznie, podnośnik hydrauliczny EHR ze sterowaniem zewnętrznym o udźwigu 4500 kg oraz błotniki przednie skrętne, zapobiegające obcieraniu o maskę i ułatwiające pracę podczas ewentualnego użytkowania ładowacza czołowego.
Zapytaj o ofertę
Zostań dealerem

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jeżeli zainteresował cię wybrany model ciągnika Basak i chcesz poznać szczegóły, cenę oraz możliwości finansowania to zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje z państwem.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie wynikającym z formularza. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.

Formularz zgłoszenia dealerskiego

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą ciągników Basak to zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie wynikającym z formularza. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.