Przedstawiamy ciągnik

Basak 2080

(80 KM)

Ciągnik typu kompakt z możliwością zastosowania w sadownictwie, gospodarce komunalnej, rolnictwie (w tym w gospodarstwach hodowlanych). 3-cylindrowy silnik Perkins EU IIIA - minimum elektroniki, prosta obsługa, niskie koszty serwisu. Rewelacyjna wysokość wynosząca 202 cm.

klimatyzacja, 2-sekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej (4 szybkozłącza), pełny zestaw obciążników przednich i tylnych.

  • Silnik: Perkins 1103D - 33TA EU IIIA
  • Moc: 58 / 79 - 2200
  • Skrzynia przekładniowa: synchronizowana 16 x 8
  • Udźwig: 3000 na końcach cięgieł dolnych
  • Obciążniki przednie (230 kg) i tylne (194 kg)
  • W kabinie: ogrzewanie, klimatyzacja, reflektory robocze: przednie/tylne
  • Wymiary: 3870 (z obciążnikami)/ 1600/ 2020
Pobierz ulotkę Zapytaj o ofertę
Basak 2080 to kompaktowy ciągnik z szeroką gamą potencjalnych zastosowań, jak na przykład: rolnictwo - z uwzględnieniem gospodarstw hodowlanych, sadownictwo czy gospodarka komunalna. Z pośród innych modeli tureckiego producenta, ciągnik Basak 2080 niewątpliwie wyróżnia się mniejszym gabarytem niż ciągniki rolnicze - wysokość modelu 2080 to jedynie 202 cm! Fakt ten z pewnością zadowoli użytkowników szukających mniejszego gabarytowo ciągnika o trochę wyższej mocy - w tym wypadku 80 KM. Basak 2080 wyprodukowany został na sprawdzonych komponentach zaufanych producentów takich jak Perkins czy Carraro, co gwarantuje prostą obsługę maszyny i niezawodność na lata.
Ciągnik wyposażony został w 3-cylindrowy, turbodoładowany silnik o mocy 80 koni mechanicznych i synchronizowaną skrzynię przekładniową 16x8. Model 2080 idealnie sprawdzi się na roli, w oborach, sadach czy też podczas wykonywania codziennych prac porządkowych przez służby komunalne. Pomimo stosunkowo niedużego gabarytu, ciągnik wyróżnia się podnośnikiem o zadziwiająco dużym udźwigu trzech ton! Ponadto, ciągnik Basak 2080 posiada też estetycznie wykonaną, wzmocnioną, 6-słupkową kabinę ochronną z ogrzewaniem i klimatyzacją. Wszystkie dźwignie i przyciski umieszczone w dogodnych, intuicyjnych dla użytkownika miejscach.
Basak 2080, w odróżnieniu od konkurencji, już w standardzie doposażony jest w komplet obciążników przód (230 kg) i tył (194 kg), zwiększających całkowitą masę ciągnika, przekładającą się na płynniejsze podnoszenie zagregowanego osprzętu i duże ułatwienie podczas prac polowych typu orka. W standardzie ciągnik doposażony jest też w klimatyzację oraz 2- sekcyjny rozdzielacz hydrauliki zewnętrznej - 4 szybkozłącza oraz reflektory robocze przednie i tylne, znacząco ułatwiające pracę po zmroku.
Zapytaj o ofertę
Zostań dealerem

Zapraszamy do kontaktu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jeżeli zainteresował cię wybrany model ciągnika Basak i chcesz poznać szczegóły, cenę oraz możliwości finansowania to zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasz przedstawiciel handlowy skontaktuje z państwem.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie wynikającym z formularza. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.

Formularz zgłoszenia dealerskiego

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą ciągników Basak to zapraszamy do wypełnienia formularza.

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie wynikającym z formularza. Jeśli Twoje pytanie będzie odnosić się do naszych usług, w odpowiedzi możemy przedstawić Ci ofertę. Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.